FATRA IMPERIO

Je tu 25 produktov

Fatra Imperio je vinylová podlaha nové generace, ktorá sa skladá z dielcou určených k lepeniu. Tato podlaha vyniká anti-mikrobiálnymi vlastnosťami a je zdravotne nezávadnáVďaka použitiu technológie termo stabilizácie je rozmerovo stála.

rez_thermofix

Nášľapná vrstva je vybavená mechanickým dezénom a polyuretánovou vrstvou, ktorá ulahčuje údržbu, zvyšuje odolnosť a predlžuje životnosti. Krytina je naviac kvôli maximálnej rozmerovej stálosti vystužená skleným vláknom.

Imperio je špeciálne heterogénna podlaha, ktorá sa skvele hodí do vlhkého prostredia. Odoláva oderom aj škrabancom, má dobrou rozmerovou stálosť aj tepelnou roztažitelnosť. Je zdravotné nezávadná a nezadržuje prach, čo ju určuje vhodnou predovšetkým do domácnosti alergikov. Môžete si vybrať z mnoho vzorov, ktoré imitujú drevinu, a tak si zvoliť originálnu podlahu, ktorá sa líši nielen svojimi vlastnosťami, ale i dizajnom.

 

Keď hľadáte kvalitnú a dresingovou podlahu, Fatra Imperio môže byt pro vás skvelou voľbou. Ich prírodní vzhľad imitujúci drevo a odolnosť proti poškrabaniu a oderu sú iste skvelou voľbou pre váš interiér. Všetky dekory nájdete v našej kamenej predajni na Nám.Ľ.Štúra 24, Banskej Bystrici.

 

 

Rozmery:

IMPERIO 1,5 : 900 x 150 x 1,5 mm

IMPERIO 2,2 : 900 x 150 x 2,2 mm

Fatra Imperio 1,5 | PPDK,s.r.o predaj a montáž | Banská Bystrica

Podkategórie

Aktívne filtre