EGGER Green Tec

Je tu 25 produktov

Podlahy Design GreenTec sa hodia do akéhokoľvek priestoru
 
Podlaha Design GreenTec je neuveriteľne robustná, a preto ideálna do všetkých veľmi frekventovaných priestorov. Pre kúpeľne, kuchyne, predsiene, chodby a všetky miesta, kde je zvýšená úroveň vlhkosti, predstavuje podlaha EGGER Design GreenTec tú správnu voľbu.

 

Štýlový dizajn a vysoká odolnosť: Podlahy Design GreenTec vám umožnia spojiť komfort bývania s požiadavkami na funkčnosť a získať tak príjemný pocit vďaka použitiu prírodných materiálov.

 

Robustný povrch, vodotesný a odolný voči škvrnám, čelí každodennej záťaži a chráni podlahu, zatiaľ čo integrovaná korková podložka spoľahlivo pohlcuje hluk.

 

Vďaka vodeodolnej nosnej doske GreenTec je táto podlaha vhodná aj do kúpeľní a komerčných priestorov. A nielen skladba podlahy, ale aj dizajn je jedinečný: Prirodzený autentický vzhľad dreva alebo kameňa podlahy Design GreenTec upúta pozornosť v každej miestnosti.

 

 

Výhody podláh Design GreenTec
 
-        Robustné a odolné voči drobnému poškriabaniu vďaka inovatívnej nášľapnej ochrannej vrstve – použitie triedy 33 pre náročné komerčné priestory; protišmyková podľa klasifikácie R10
 
-        Udržateľná výroba z dreva z regionálneho certifikovaného lesníctva – 100% bez PVC

 

-        Znateľná izolácia proti nárazovému a kročajovému hluku a vyššie pohodlie pri chôdzi

 

-        Stabilná inštalácia – aj na veľkých plochách. Záruka 25 rokov pri používaní v obytných priestoroch
 
-         Vodeodolné až 72 hodín uplatnením špeciálnej štruktúry produktu s vodotesným povrchom, nosnej dosky GreenTec s veľmi nízkou bobtnavosťou a inštalačného systému CLIC it!

 

-        Flexibilná pokládla zásluhou inštalačného systému CLIC it!, ktorý umožňuje rôzne metódy pokládky, a integrované podložky pre efektívnu izoláciu nárazového hluku vyrábané z recyklovaného korku

 

-        Jednoduchá pokládla – aj na dlaždice

 

-        Veľký výber autentických dekorov imitácie dreva alebo keramiky

Podkategórie

Aktívne filtre