Podlahy

Podkategórie

 • Laminátové podlahy
 • Vinylové podlahy

  Vinylové podlahy sú moderným a obľúbeným typom podlahového krytu. Sú vyrobené z PVC materiálu, ktorý je veľmi odolný voči opotrebeniu a vlhkosti. Vinylové podlahy majú tiež veľmi dobrú zvukovú izoláciu a tepelnú vodivosť. Sú ľahko a rýchlo inštalovateľné, čo ich robí vhodnými pre domáce aj komerčné použitie. Okrem toho existuje veľký výber vzorov a dizajnov, takže si môžete vybrať podlahu, ktorá sa hodí k vášmu interiéru

 • Kompozitné podlahy

  Kompozitné podlahy sú vyrobené z viacerých vrstiev rôznych materiálov. Zvyčajne obsahujú prírodné drevné vlákna, plastické zlúčeniny a stabilizátory. Tieto vrstvy sú potom stlačené a lepené dohromady, vytvárajúc odolnú a pevnú podlahovú konštrukciu.

  Kompozitné podlahy majú niekoľko výhod. Sú odolné voči poškriabaniu, olejom a chemickej korózii. Taktiež sú veľmi odolné voči vlhkosti a vode, preto sa často používajú v kúpeľniach, kuchyniach a ďalších priestoroch so zvýšenou vlhkosťou. Ďalšou výhodou je ich jednoduchá údržba - stačí ich zametať alebo vysávať a občas utrieť vlhkou handrou.

  Kompozitné podlahy tiež ponúkajú širokú škálu dizajnov a vzorov. Môžete si vybrať z imitácií dreva, kameňa, dlažby a ďalších materiálov. Tieto podlahy sú tiež dostupné v rôznych hrúbkach a veľkostiach panelov, čo umožňuje ľahkú inštaláciu a prispôsobenie vašim potrebám.

  Kompozitné podlahy majú tiež dobré tepelno-akustické vlastnosti, čo znamená, že poskytujú izoláciu proti chladu aj hluku. Taktiež sú pohodlné pri chodení, pretože sú mäkké a pružné.

  Celkovo je použitie kompozitných podláh v interiéri stále populárnejšie kvôli ich odolnosti, jednoduchej údržbe a atraktívnemu vzhľadu

 • Ekologické podlahy
 • Drevené podlahy
 • Vinylové podlahy click
 • Vodeodolné podlahy

Počet produktov: 255

Zobrazuje sa 1-20 z 255 položiek

Aktívne filtre