Kompozitné podlahy

Kompozitné Podlahy: Spoľahlivá a Elegantná Voľba pre Váš Domov

Kompozitné podlahy, často označované aj ako kompozitné drevotrieskové podlahy, sa stávajú stále populárnejším materiálom pre obloženie podláh v domoch a komerčných priestoroch. Tieto podlahy kombinujú spoľahlivosť a odolnosť s estetikou prírodného dreva. V tomto článku sa pozrieme na výhody kompozitných podláh a ich rôznorodé využitie v rôznych typoch interiérov.

Prírodný Vzhľad s Odolnosťou

Jednou z hlavných výhod kompozitných podláh je ich schopnosť ponúknuť prírodný vzhľad a textúru dreva. Tieto podlahy sú často vyrobené z kompozitného materiálu, ktorý kombinuje drevotrieskovú dosku s plastom. Táto kombinácia umožňuje dosiahnuť autentický vzhľad dreva, ale s výrazne zvýšenou odolnosťou voči vlhkosti, poškodeniu a opotrebovaniu.

Odolnosť voči Vlhkosti a Škrabaniam

Kompozitné podlahy sú odolné voči vlhkosti a preto sú ideálne pre kúpeľne, kuchyne a iné vlhké miestnosti. Ich povrch je odolný voči škrabaniam a náročným podmienkam. Tieto vlastnosti robia kompozitné podlahy trvácnym riešením pre domácnosti so zvýšenými nárokmi.

Jednoduchá Inštalácia a Údržba

Inštalácia kompozitných podláh je pomerne jednoduchá a rýchla, čo umožňuje ušetriť čas a náklady na inštaláciu. Okrem toho sú kompozitné podlahy jednoduché na údržbu. Stačí ich pravidelne vysávať a utierať vlhkou handrou na udržanie ich čistoty a vzhľadu. Kompozitné podlahy sú odolné voči škvrnám a enzýmom, čo z nich robí priateľskú voľbu pre rodiny s deťmi a domácimi zvieratami.

Rôznorodé Použitie

Kompozitné podlahy sa môžu použiť v rôznych typoch interiérov, od moderných obývacích miestností a spální po komerčné priestory. Ich vysoká odolnosť a elegantný vzhľad robia z kompozitných podláh univerzálnu voľbu.

Záver

Kompozitné podlahy spojujú prírodný vzhľad s odolnosťou voči vlhkosti a opotrebovaniu. S ich bohatým výberom dizajnov a textúr ponúkajú kompozitné podlahy spoľahlivé a krásne riešenie pre rôzne druhy interiérov. Bez ohľadu na to, či ide o moderný byt, tradičný dom alebo komerčný priestor, kompozitné podlahy môžu prispieť k vytvoreniu krásneho a odolného podlahového krytu.

Podkategórie

 • GERFLOR
 • DECORA
 • RIGID
 • Xpert PRO
 • EGGER Green Tec

  Podlahy Design GreenTec sa hodia do akéhokoľvek priestoru
   
  Podlaha Design GreenTec je neuveriteľne robustná, a preto ideálna do všetkých veľmi frekventovaných priestorov. Pre kúpeľne, kuchyne, predsiene, chodby a všetky miesta, kde je zvýšená úroveň vlhkosti, predstavuje podlaha EGGER Design GreenTec tú správnu voľbu.

   

  Štýlový dizajn a vysoká odolnosť: Podlahy Design GreenTec vám umožnia spojiť komfort bývania s požiadavkami na funkčnosť a získať tak príjemný pocit vďaka použitiu prírodných materiálov.

   

  Robustný povrch, vodotesný a odolný voči škvrnám, čelí každodennej záťaži a chráni podlahu, zatiaľ čo integrovaná korková podložka spoľahlivo pohlcuje hluk.

   

  Vďaka vodeodolnej nosnej doske GreenTec je táto podlaha vhodná aj do kúpeľní a komerčných priestorov. A nielen skladba podlahy, ale aj dizajn je jedinečný: Prirodzený autentický vzhľad dreva alebo kameňa podlahy Design GreenTec upúta pozornosť v každej miestnosti.

   

   

  Výhody podláh Design GreenTec
   
  -        Robustné a odolné voči drobnému poškriabaniu vďaka inovatívnej nášľapnej ochrannej vrstve – použitie triedy 33 pre náročné komerčné priestory; protišmyková podľa klasifikácie R10
   
  -        Udržateľná výroba z dreva z regionálneho certifikovaného lesníctva – 100% bez PVC

   

  -        Znateľná izolácia proti nárazovému a kročajovému hluku a vyššie pohodlie pri chôdzi

   

  -        Stabilná inštalácia – aj na veľkých plochách. Záruka 25 rokov pri používaní v obytných priestoroch
   
  -         Vodeodolné až 72 hodín uplatnením špeciálnej štruktúry produktu s vodotesným povrchom, nosnej dosky GreenTec s veľmi nízkou bobtnavosťou a inštalačného systému CLIC it!

   

  -        Flexibilná pokládla zásluhou inštalačného systému CLIC it!, ktorý umožňuje rôzne metódy pokládky, a integrované podložky pre efektívnu izoláciu nárazového hluku vyrábané z recyklovaného korku

   

  -        Jednoduchá pokládla – aj na dlaždice

   

  -        Veľký výber autentických dekorov imitácie dreva alebo keramiky
 • EGIBI FLOORS

  Canadian Design


  Vinylová SPC RIGID podlaha s integrovanou podložkou


  Certifikovaná zdravotne nezávadná podlaha Canadian Design
  je vyrobená z niekoľkých vrstiev odolného materiálu.
  Dekoratívna vrstva vyzerá extrémne prirodzene a je k
  nerozrezaniu od drevenej podlahy. Podlaha má skvelé akustické
  vlastnosti, je vhodná pre teplovodné podlahové kúrenia,
  neobsahuje škodlivé látky a disponuje pevným zámkom 2G Välinge.
  Unikátne dekory sú inšpirovane kanadskou prírodou.


  canadiandesignimage1.png

  canadiandesignimage2.png

 • SolidLOOC

V ponuke ešte nemáme žiadny produkt

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.