Parkety a podlahy

Je tu 1164 produktov

Kvalitné podlahy pre váš domov.


Hľadáte dokonalý spôsob, ako zdokonaliť vzhľad a pohodlie vášho domova ? Naša firma sa špecializuje na ponúkanie širokej škály podlahových materiálov, ktoré splnia vaše potreby. Naše podlahy nielenže dodajú eleganciu vášmu interiéru, ale taktiež zvyšujú celkovú hodnotu vášho domova.


Široký výber podlahových materiálov:

  • Drevené podlahy: Ponúkame kvalitné drevené podlahy rôznych druhov dreva, ktoré prinášajú teplý a prirodzený vzhľad do vášho domova.
  • Laminátové podlahy: Laminátové podlahy sú odolné a ľahko udržiavateľné, ideálne pre rodiny s deťmi a domácnosti s vysokou prevádzkovou záťažou.
  • Vinylové podlahy: Moderné vinylové podlahy sú nielen nádherné, ale aj odolné proti vlhkosti, čo je ideálne pre kúpeľne a kuchyne.
  • Koberce: Ponúkame pestrú škálu kobercov, ktoré prinášajú pohodlie a teplo do vášho domova.

Profesionálna inštalácia:

Naše služby nekončia iba dodaním kvalitných podlahových materiálov. Máme aj tím profesionálnych inštalatérov, ktorí zaistia, že vaše podlahy budú nainštalované správne a trvalo. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Kontaktujte nás:

Nemusíte sa obávať zložitých výberov a inštalácií. Stačí nás kontaktovať a naši odborníci vám radi poradia a pomôžu s každým krokom. Urobte váš domov ešte krajším a pohodlnejším vďaka našim podlahovým materiálom. Ochota a kvalita sú našou vizitkou."

Kvalitné Podlahy pre Váš Domov | PPDK, s.r.o.

Podkategórie

Aktívne filtre

  • -10%

Soklová lišta EGGER L112

2,80 € 2,52 € S DPH dodanie 2 dní (INF.OD)

Rozmery (dĺžka x šírka x výška):  2400 x 17 x 60 mm Soklové lišty EGGER slúžia na prekrytie dilatačných spár, ktoré je potrebné nechať pri montáži podlahy a slúžia ako ochrana...

Viac informácií