Vážení zákazníci, dovoľte aby som Vám v krátkosti predstavil našu firmu PPDK,s.r.o . Poskytujem svoje služby zákazníkom v oblasti podlahových krytín a interiérových dverí už od roku 2000, kedy som začal pracovať ako podlahár, čím som nadobúdal praktické aj odborné skúsenosti. V roku 2008 som sa realizoval aj v oblasti obchodu s podlahovinami a máji 2011 som otvoril činnosť firmy G-parkety, neskoršie sa firma premenovala na PPDK,s.r.o z dôvodu že som zo SZČ prešiel na SRO

Je zameraná na predaj širokého spektra. Naším cieľom je poskytnúť Vám garanciu najlepšej kvality za najlepšie ceny. V sortimente štúdia nájdete drevené, laminátové, korkové, vinylové a homogénne podlahy renomovaných svetových výrobcov, interiérové dvere fóliované, laminátové, dyhované s príslušenstvom, lišty, podlahovú čistiacu chémiu , kompletné zabezpečenie servisu, montáže ,renovácie. Predávané výrobky sú kvalitatívne na najvyššej úrovni a majú certifikát kvality. Náš tím sa postará o Vašu spokojnosť a predstaví aj nové módne trendy.

Kompletnú ponuku si môžete pozrieť v štúdiu Podlahy a Dvere, na Nám. Ľ.Štúra 24 v Banskej Bystrici, kde Vám bude poskytnutý individuálny a osobný prístup, odborné rady, rýchle a včasné vybavenie Vašej požiadavky a v neposlednom rade ponúknutý široký sortiment a najnovšie kolekcie.

IMG-9979.jpg