Podložky pod laminátové a drevené podlahy

Počet produktov: 7
Podložky pod laminátové a drevené podlahy sú kľúčovým prvkom pre optimálnu inštaláciu podlahových krytín, zaisťujúce pohodlie, trvanlivosť a izoláciu. Tieto podložky nielenže chránia podlahovú krytinu pred opotrebovaním, ale tiež prispievajú k akustickému pohodliu a tepelnej izolácii, čím vytvárajú prostredie plné komfortu.
Kľúčové Vlastnosti:
Odpružený Materiál:Podložky sú vyrobené z odpruženého materiálu, ktorý eliminuje tvrdosť podlahy a poskytuje pohodlný chôdzu.
Akustická Izolácia:Špeciálna konštrukcia podložky absorbuje zvuk a vibrácie, čím redukuje prenos zvuku a poskytuje pokojné prostredie.
Tepelná Izolácia: Materiál zlepšuje tepelnú izoláciu podlahy, čo prispieva k úsporám energie a príjemnému tepelnému prostrediu.
Vlhkostná Bariéra: Podložky poskytujú bariéru proti vlhkosti, čo chráni podlahovú krytinu a zabraňuje vzniku plesní.
Jednoduchá Inštalácia: Vďaka jednoduchému systému inštalácie sú podložky ľahko a rýchlo aplikovateľné.
Univerzálne Použitie: Vhodné pre laminátové a drevené podlahy, čo zaisťuje široké možnosti použitia v obytných aj komerčných priestoroch.
Použitie: Podložky sú ideálne na použitie pod laminátovými a drevenými podlahami v obývacích izbách, spálňach, kanceláriách a ďalších priestoroch, kde je kľúčová kombinácia pohodlia a trvanlivosti.
Ochrana Podlahy: Zabraňuje poškodeniu podlahovej krytiny, predlžuje jej životnosť a znižuje opotrebenie.
Estetický komfort: Prispieva k estetickému vzhľadu podlahy a vytvára podklad pre dokonalý vzhľad interiéru.
Odborná Kvalita: Vyrobené s dôrazom na odolnosť, dlhú životnosť a kvalitné materiály. Tieto podložky pod laminátové a drevené podlahy sú investíciou do dlhodobého pohodlia a zachovania kvality vášho podlahového krytia.

Aktívne filtre

Zvukovo izolačná podložka XpertPro Versasound 2mm

4,68 € S DPH dodanie 2 dní (INF.OD)

Podložka Versasound optimálne znižuje hluk v miestnosti a rovnako tlmí hluk do spodných miestností až do 20dB. Podložka je kompatibilná s podlahovým kúrením pri tepelnom odpore...

More info

Podložka pod plávajúce podlahy XpertPro Select 2mm

2,88 € S DPH dodanie 2 dní (INF.OD)

Podložka Select veľmi dobre znižuje hluk v miestnosti a rovnako tlmí hluk do spodných miestností až do 18dB. Podložka je kompatibilná s podlahovým kúrením pri tepelnom odpore...

More info

Parozábrana,PE fólia 0,2 mm

0,90 € S DPH dodanie 2 dní (INF.OD)

Táto kvalitatívne vysokohodnotná polyetylénová fólia sa musí bezpodmienečne aplikovať pri montáži laminátovej alebo drevenej podlahy na poter alebo betón, pretože je...

More info