Slovenské dvere ATVYN

Slovenské dvere ATVYN

Slovenské dvere pre Váš domov: zoznámte sa s interiérovými dvermi ATVYN !


Keď sa rozhodujete, ako urobiť z vášho domova skutočne jedinečné miesto, ktoré odráža váš osobný štýl a vkus, malé detaily ako sú interiérové dvere, môžu urobiť veľký rozdiel. A pokiaľ hľadáte kombináciu elegancie, kvality a inovácie, máme pre vás skvelý tip: slovenské interiérové dvere od značky ATVYN.

1.Kvalitná povrchová úprava laminát, ktorá zaručuje množstvo výhod

Vysoká odolnosť interiérových dverí a zárubní voči oderu a poškriabaniu (detské hračky, domáce zvieratká), pofŕkaniu rôznymi kvapalinami (laminovaný povrch nesaje), ľahká údržba a čistiteľnosť (napr. pri maľovaní),farebne identický CPL laminát je použitý aj na zárubniach a zasklievacích lištách (žiadna približná papierová-foliovaná, alebo namorená lišta)

2. Lamináty od rakúskych koncernov EGGER a KAINDL

Lamináty EGGER a KAINDL sú dokonalou imitáciou prírodných drevín ako je dyha, či drevený masív. Na rozdiel od dyhy a masívu je laminát stálofarebný. Koncern EGGER (www.egger.com) a KAINDL (www.kaindl.com) sú výrobcami veľkoplošného materiálu, pracovných dosák a podláh, takže farebné prevedenie dverí a interiéru môže byť identické.

3. Hrana dverí

Na našich dverách je namiesto papierovej falcovej hrany použitá odolná, farebne zladená ABS hrana HRANIPEX, pretože falc dverí je najviac namáhanou časťou dverí.

4. Kvalitné kovanie

 V dverách je osadený kvalitný zámok talianskej firmy AGB s elegantným pochromovaným kľúčom, pretože kľúč je šperkom dverí.Vo falcových zárubniach sú osadené bezúdržbové závesy s teflonovou stopkou, aby sa predišlo vŕzganiu dverí, prípadne vytekaniu maziva zo závesov a následného zašpinenia oblečenia. Tieto závesy sú osadené v pevných kovových nemeckých kapsách Simonswerk, ktoré sú pevnejšie než plastové kapsy a majú vyššiu nosnosť, pretože poškodenú kapsu vo väčšine prípadov už nie je možné z osadenej zárubne spätne vybrať a vymeniť

5. Praktické riešenie a elegancia

Najviac namáhanou časťou zárubne je jej stredová časť. Preto sme ostrú hranu ofrézovali na rádius 6 mm a následne sme ju obalili CPL laminátom. Vznikol tak krajší a bezpečnejší jednoliaty diel zárubne, ktorý nemá viditeľný ostrý spoj doska-lepidlo-hrana. Obalený roh stredovej časti zárubne je bezpečnejší než ostrý olepený roh, zároveň to prináša aj množstvo praktických výhod napr. pri vysávaní miestností sa vrúbkovaná hadica vysávača s menšou pravdepodobnosťou zachytí o obalenú hranu zárubne než o ostrú olepenú hranu, čím sa vyhneme neopraviteľnému poškodenie tejto hrany.

Naša obložka má vonkajšie pierko, ktoré napomáha pri inštalácii zárubne (napr. je možné ho pribrúsiť podľa krivosti steny, prekryje niektoré nerovnosti otvoru, a pod.)

6. Možnosť atypickej výroby

Keď Váš otvor nezodpovedá STN a dvere do jestvujúceho rozmeru nie je možné v širokej predajnej sieti zakúpiť, obráťte sa na nás. Dokážeme vyrobiť dvere „65”, vyššie dvere „210” vrátane zárubní, prípadne vstupnú stenu do haly s dverami. 

Výroba interiérových dverí nie je naším jediným výrobným programom, v prípade záujmu dodáme v rámci služby rezanie materiálu na mieru nábytkové dielce v identickom farebnom prevedení ako sú interiérové dvere. Rovnako s identickou výplňou vieme dodať krídla posuvných dverí na vstavané skrine.

7. Krátky termín dodávky

Interiérové dvere a zárubne dodávame štandardne do 4 týždňov. V prípade potreby je možný aj skorší termín dodania.

8. Vlastný výstavný priestor

Keďže platí príslovie „lepšie raz vidieť ako dvakrát počuť”, radi Vás privítame v našej výstavnej expozícii na Rastislavovej ulici 104 v Košiciach. Tu sa môžete osobne presvedčiť o kvalite a kráse našich výrobkov.

9. Kompletná dodávka od zamerania, výroby, dodávky až po montáž

Niektoré činnosti je lepšie zveriť do rúk odborníkom, preto poskytujeme kompletný servis pre Vaše pohodlie pri kúpe nových interiérových dverí.


Ak hľadáte interiérové dvere, ktoré spájajú eleganciu, kvalitu a inováciu, neváhajte sa pozrieť na ponuku od slovenského výrobcu ATVYN. S ich širokou škálou designov, vysokou kvalitou materiálov a neustálou snahou o inováciu sú interiérové dvere od ATVYN skvelou voľbou pre každý domov.

Všetky komentáre

Odpovedať